... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()
Referencie
Pavol Kakaš
Pavol Kakaš - Realitný maklér
0948 969 676
info-ZVNC-alfareality.sk

Ponuka makléra

 

 

 

 

 

 

“ Ďakujeme pánovi Kakašovi a jeho manželke,za jeho veľkú profesionalitu, trpezlivosť, flexibilitu a výborný prístup ku klientom. Je to veľký profesionál, ktorý vie čo robí a ďakujeme za všetko, odporúčam všetkým, ktorí potrebujú predať alebo kúpiť akékoľvek nehnuteľnosti. Človek na správnom mieste." 

       30. 10. 2018  Veronika Mihalková, Bratislava

 

“ Ďakujem realitnej kancelárii Alfa Reality SK za poskytnutie profesionálnej služby, čo sa týka predaja a následnej kúpy bytu. ”

       26. 06. 2018  Ľudmila Veisová, Partizánske

 

“ Nemám žiadne námietky a som veľmi spokojná s vašimi službami. Veľká ústretovosť, priateľstvo a ochota pomôcť a poradiť. Som rada, že som spolupracovala práve s vami a konkrétne s p. Kakašom. Ďakujem. ”

       19. 06. 2018  Slavka Hačková, Partizánske

 

“ Bola som veľmi spokojná s prácou Alfa Reality SK. Budem určite odporúčať. ”

       05. 06. 2018  Bc. Tatiana Lenka Lattová, Snina

 

“ So službami realitnej kancelárie Alfa Reality SK sme boli veľmi spokojní za ich profesionálny prístup k nám. Osobne by sme sa chceli poďakovať pánovi Kakašovi, ktorý je absolútny profesionál vo svojom obore. Bol veľmi milý a ochotný nám vo všetkom poradiť a pomôcť. Určite Vás budeme odporúčať ďalším ľuďom, ktorým môže Vaša práca ulahčiť splniť si sen o bývaní. ”

       03. 04. 2018  Gabriela Bielichová, Čereňany

 

“ S prácou realitnej kancelárie Alfa Reality SK sme boli veľmi spokojní. Hlavne s rýchlym jednaním a ochotou pána Pavla Kakaša. ”

       27. 11. 2017  Ing. Dušan Mamojka a Mária Mamojková, Handlová

 

“ Na úvod by sme sa chceli poďakovať za Vaše poskytnuté služby. Vďaka Vám = vašej realitnej kancelárii máme náš vysnívaný domček. Celkovo sme veľmi spokojní. Milá komunikácia, milí ľudia, super spolupráca. Určite budeme odporúčať :) ”

       18. 09. 2017  Lenka Jančovičová a Matúš Mentel, Partizánske

 

“ Odkedy som spoznal vašu realitnú kanceláriu Alfa Reality, tak som veľmi spokojný. P. Kakaša a p. Kakašová sú veľmi príjemní a obetaví ľudia. Už dávno som hľadal realitnú kanceláriu s takýmito referenciami. Keby som o nich vedel, tak by som sa na nich obrátil už dávnejšie. Ak môžem tak aspoň týmto spôsobom sa im chcem poďakovať za všetko čo pre mňa urobili a týmto im aj ďakujem. Udeľujem v tomto liste realitnej kancelárii Alfa Reality SK päť HVIEZDIČIEK!! Ešte raz ďakujem a s pozdravom zostáva spokojný klient Dušan Kurpaš. ”

       09. 09. 2017  Dušan Kurpaš, Handlová

 

“ Realitná kancelária ALFA REALITY SK je naozaj jedna seriózna kancelária, ktorá sa o svojich klientov naozaj stará. Bol som veľmi spokojný s predajom môjho bytu, všetko prebehlo seriózne a v poriadku. Pán Kakaš má k svojim klientom veľmi milý prístup. Veľmi pekne ďakujem!! ”

       04. 09. 2017  Jozef Reichmann, Handlová

 

“ So službami pána Kakaša som bol spokojný. Obchod prebehol rýchlo a bez problémov. Môžem odporučiť. ”

       25. 05. 2017  Vladimír Antalík, Prievidza

 

“ S prácou pána Kakaša som bola veľmi spokojná. Dom ktorý som predávala som predávala dlhé, dlhé roky, nakoniec som sa rozhodla pre exkluzívnu spoluprácu s pánom Kakašom, ktorý mi vyšiel so všetkým v ústrety. Zabezpečil úpravu pozemku, úpravu interiéru a výrobu schodov do domu, aby bol lepší prístup. Veľmi ma to prekvapilo, lebo dovtedy mi podobné služby nikto neposkytol. Som veľmi rada, že som sa vtedy rozhodla pre spoluprácu práve s pánom Kakašom. Veľmi si ho vážim za prácu, ktorú vykonáva a nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom by do dnešnej doby ešte stále nebol predaný. ”

       16. 12. 2016   Libuša Bokorová, Handlová

 

" So službami Alfa Reality SK s.r.o. som bol veľmi spokojný. Všetky potrebné náležitosti k prepisu parciel typu E, boli vybavené podľa mojich predstáv. Pán Kakaš ma vždy informoval o veciach nutných k vybaveniu. Služby Alfa Reality hodnotím veľmi dobre. “

       01. 12. 2016   Jakub Faktor, Žilina

 

" Služby spoločnosti Alfa Reality a pána Kakaša hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem mu za ústretové a korektné jednanie na odbornej úrovni. 100% SPOKOJNOSŤ. “

       14. 11. 2016   Gabriela Kucmanová, Prievidza

 

" Bola som veľmi spokojná s prácou p. Kakaša. Mal veľmi dobrý prístup a vždy sa zachoval ako profesionál. Ďakujem veľmi pekne. "

       11. 11. 2016   Anna Halásová, Prievidza

 

" S Vašimi službami p. Kakaš sme veľmi spokojní. Jednali ste s nami rýchlo a za to sme Vám veľmi, veľmi vďační. Ďakujeme Vám veľmi pekne!! "

       26. 10. 2016   Petra Svatková, Prievidza

 

" S prácou realitnej kancelárie a prístupom p. Pavla Kakaša sme boli veľmi spokojní. "

       25. 10. 2016   Michaela Sekerášová, Prievidza

 

" S relitným maklérom s pánom Kakašom som bola nadmieru spokojná. Od začiatku ako sme mu zavolali, keď sme si našli byt hneď sa nám venoval, bol ochotný hneď nám byt ukázať. Dohodli sme sa aj na druhej obhliadke bytu, nakoľko byt sme súrne potrebovali, so všetkým nám vždy vyhovel, z toho dôvodu nemám žiadné námietky a každému vrelo odporúčam spojiť sa s realitnou kanceláriou Alfa Reality. Ďakujeéééééém. "

       23. 09. 2016   Iveta Žigová, Kanianka

 

" Boli sme mimoriadne spokojní s prácou realitnej kancelárie. Aj pri ďalšom predaji, prípadne prenájme našej nehnuteľnosti sa veľmi radi obrátime na p. Kakaša a spoločnosť Alfa Reality SK. Ďakujeme! "

       04. 08. 2016   rod. Hepnerová, Kanianka

 

" S prácou p. Kakaša som bol veľmi spokojný. Odporúčim určite ďalej !!!! "

       03. 12. 2015   Peter Bialeš, Kamenec pod Vtáčnikom

 

" Ďakujem za spoluprácu, som maximálne spokojná. Pomohli ste mi kúpiť, prenajať aj predať nehnuteľnosť a to veľmi dobre, v krátkom čase a k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Prajem Vám veľa ďalších úspechov a veľa predaných realít.

PS: Zaslúžite si to !! "

       06. 11. 2015   Zuzana Durzová, Veľká Čausa, okr. Prievidza

 

" Bol som veľmi spokojný. "

       02. 11. 2015   Ján Hudec, Prievidza

 

" S poskytnutými službami a kontaktovaním som bola spokojná. Vaša agentúra poskytuje príjemné jednanie a pohodu. ĎAKUJEM "

       25. 08. 2015   Eva Jadroňová, Prievidza

 

" So službami realitnej kancelárie som bol spokojný. Napriek určitým problémom s nehnuteľnosťou dokázala RK veci vyriešiť k spokojnosti klienta. "

       24. 08. 2015   Juraj Trnka, Prievidza

 

" Bola som veľmi spokojná so spoluprácou s realitnou kanceláriou Alfa Reality. "

       07. 07. 2015   Soňa Janáčová, Prievidza

 

" Pri kúpe nehnuteľnosti som mal veľmi pozitívnu skúsenosť s profesionálnym prístupom. "

       03. 07. 2015   Peter Hudec, Prievidza

 

" Spolupráca s pánom Kakašom bola výborná. Celý priebeh predaja prebehol veľmi rýchlo. Spokojnosť je na našej a aj na druhej strane. ĎAKUJEM "

       29. 04. 2015   Renáta Laluhová, Ráztočno

 

" Hlboká úcta k prístupu a starostlivosti pracovníkov vašej realitnej spoločnosti. Mimoriadna vďaka patrí hlavne pánovi Pavlovi Kakašovi za absolútne seriózny a zodpovedný prístup k nášmu novému bývaniu. VEĽKÁ VĎAKA. "

       24. 11. 2014   Ivan Mislovič, Prievidza

 

"So službami realitnej kancelárie Alfa Reality som bola veľmi spokojná, obzvlášť s pánom Pavlom Kakašom."

       31. 08. 2014   Mgr. Andrea Nevoľná, Kriváň

 

"Vyjadrujem spokojnosť so službami realitnej kancelárie Alfa Reality a aj s prístupom realitného makléra pána Pavla Kakaša."

       31. 08. 2014   Marta Rybárska, Handlová

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info