... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

Exkluzívny predaj

 

Transformácia a liberalizáca trhu v posledných rokoch priniesla mnoho možnosti ako predať nehnuteľnosť. Vo veľkej miere sa rozrástla konkurencia a s tým súvisiace rizika ale aj výhody. V realitnom obchode utrpela hlavne exkluzivita.

V súčasnej dobe sa niekedy predávajúci boja dať svoju nehnuteľnosť na predaj len jednej realitnej kanceláríí. Ponúkajú svoju nehnuteľnosť viacerým predajcom s presvedčením vyššej šance a rýchlejšieho predaja. Opak je však pravdou. Práve týmto krokom sa radikálne znižuje šanca predať nehnuteľnosť, za čo najvýhodnejšiu cenu. Každá realitná kancelária sa snaží mať, čo najvýhodnejšiu cenu oproti svojej konkurencii. A tu vzniká problém. Vaša nehnuteľnosť sa predáva vo viacerých kanceláriách, zväčša všade za inú cenu, každá kancelária má iný popis Vašej nehnuteľnosti /mnohokát nepravdivý/, nekvalitná prezentácia predávanej nehnuteľnosti a hlavne neustále znižovanie ceny, o ktorej mnohokrát ani netušíte.

V zahraničí je úplne bežné, že realitky so svojími klientmi podpisujú len a len exkluzívne zmluvy, ale u nás niečo podobné chýba. Čo sa týka realitného obchodu, tak na našom trhu je v tomto obore zmätok, nakoľko mnoho nehnuteľnosti, ktoré sa predávajú krížom-krážom sa zobrazujú na realitných portáloch niekedy aj 10-krát. A práve toto je skutočnosť, ktorá na našom trhu chýba, preto je vždy najpodstatnejšie vybrať si profesionálnu realitnú kanceláriu ktorej zveríte svoju nehnuteľnosť. Preto sa nebojte spýtať v kancelárii, čo sú vlastne ochotní urobiť pre Vás ako pre klienta v prípade, že by ste sa dohodli na takejto zmluve.

Pri dohode s realitnou kanceláriu na predaji Vašej nehnuteľnosti exkluzívne, to má pre Vás viacero výhod. Máte zabezpečenú komunikáciu len s jednou kanceláriou, zabezpečuje Vám to predaj nehnuteľnosti za čo najvýhodnejšiu cenu, zabezpečuje to motiváciu kancelárie predať exkluzívnu ponuku v čo najkratšom čase a rovnako motivuje kanceláriu k nadštandardnej inzercii. A okrem iného šetrí Váš čas a peniaze.

 

Sledujte nás a pripojte sa k nám ...

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info