... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

Kariéra v Alfa Reality

Aká je filozofia firmy a čo môžete očakávať ?? My sme iní ako ostatní ... :)

- v prvom rade treba poznamenať, že my si potrpíme na kvalite a nie na kvantite. Na našich internetových stránkach je možné nájsť vždy iba aktuálne ponuky, neprezentujeme a nikdy nebudeme prezentovať stovky ponúk, ktoré nie sú aktuálne a nepodložené zmluvou, len preto aby sme sa považovali patriť k najväčším.

- na všetky naše prezentované ponuky máme podpísanú platnú Zmluvu o sprostredkovaní predaja/prenájmu (zmluva je povinná zo zákona č. 102/2014 Z.z.) a už od samotného začiatku kladieme najväčší dôraz na kvalitu prezentácie predávanej nehnuteľnosti.

- všetky naše ponuky sú a budú vždy uvádzané v konečnej predajnej cene. V žiadnom prípade neuvádzame ceny bez našej provízie s naivnou predstavou najlacnejšej ponuky na trhu.

Zamýšľate sa nad vlastným podnikaním a neviete, ktorá cesta je tá správna ??

- práca realitného makléra v našej spoločnosti je pre Vás vhodná, pokiaľ chcete zmeniť svoje doterajšie pracovné miesto, ktoré Vás už nenapĺňa, prípadne pokiaľ chcete zmeniť podnikanie za iné, ktoré viac prosperuje.

- práca realitného makléra u nás je vhodná aj pre tých, ktorí chcú dosiahnuť viac a svoju šikovnosť a oddanosť v práci cítia ako nedocenenú.

- áno, práca realitného makléra v našej spoločnosti je vhodná aj pre Vás, pokiaľ ste v realitách nikdy nepracovali. My Vás naučíme všetko čo potrebujete vedieť, aby ste boli úspešní.

Chcete byť pánom svojho času s možnosťou pracovať aj „priamo z domu“ ?

- pracovná doba je flexibilná, ale očakávame odovzdanie sa práci a plnenie si pracovných povinnosti na 100%. Nemusíte chodiť do kancelárie o ôsmej ráno, ale musíte prísť do práce aj o ôsmej večer a to sedem dní v týždni, pokiaľ si to klient vyžaduje. Jednoducho jedno z kritérií, ktoré musí náš realitný maklér spĺňať je sebadisciplína a schopnosť organizovania svojho pracovného času.

A pritom všetkom zarábať nadštandardne ??

- nadštandardne zárobky realitných maklérov nie sú nič nové. Ale čím je zárobok makléra vyšší, tým väčšie výkony musí maklér podávať, tým viac sa musí zdokonaľovať a sebavzdelávať a o to viac sa vzdeláva aj mimo povinných firemných školení a samozrejme poctivo napĺňa dohodnuté pracovné plány.

Prečo by ste mali pracovať ako realitný maklér v Alfa Reality ??

- lebo zakladajúci členovia spoločnosti majú s realitami úspešné dlhoročné skúsenosti

- lebo každý vedúci našej pobočky alebo zastúpenia už má uzatvorených viac ako 100 obchodných prípadov

- lebo máme vlastný výborne prepracovaný školiaci systém. Naša Realitná akadémia Alfa Reality má danú logickú postupnosť školení podľa výkonov a dĺžky práce.

- lebo naše bohaté skúsenosti už ocenilo množstvo našich spokojných klientov stovkami pozitívnych referencií.

- lebo už čoskoro spustíme jedinečný vlastný informačný systém, ktorý je momentálne v testovaní aj s množstvom výhod pre nás maklérov ale aj našich klientov

- lebo sme dynamicky zmýšľajúca spoločnosť, ktorá hľadá podobne zmýšľajúcich ľudí. Hľadáme len ľudí, ktorí majú jasné ciele a ucelenú predstavu o tom čo chcú dosiahnuť, ale rovnako aj o tom čo od tejto práce môžu očakávať.

Aká je stratégia práce s maklérmi v Alfa Reality ??

- našou stratégiou nie je mať najviac ponúk a ani najviac maklérov na trhu, ale mať vo svojom tíme ozajstných odborníkov, ktorých táto práca napĺňa, ktorí pravidelne uzatvárajú obchodné prípady, plnia pracovné plány a ktorí poskytnú klientovi vždy odbornú odpoveď na každú položenú otázku.

- našou stratégiou je poctivá práca s každým jednotlivým začínajúcim realitným maklérom, pričom každý maklér v rámci spoločnosti môže bez problémov počítať s pomocou svojich "starších kolegov".

- našou stratégiou je pravidelný systém vzdelávania prostredníctvom našej vlastnej Realitnej akadémia Alfa Reality, ktorá má perfektne prepracovaný školiaci systém na základe dlhoročných obchodných skúsenosti v realitách.

- jednoducho našou stratégiou je vyškolenie profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami a zároveň našich dlhodobých obchodných partnerov.

Máte dlhodobé a úspešné skúsenosti v podnikaní a s prácou s ľuďmi. Chceli by ste sa zaujímať o prácu na pozíciu manažér ??

- samozrejme uchádzať sa môžete, ale je potrebné spĺňať viacero kritérií. Aj naši manažéri neustále pracujú ako profesionálni makléri. Tak ako každý v našej spoločnosti aj budúci manažér musí ukončiť sled interných školení prvého stupňa v rámci našej realitnej akadémie (dĺžka trvania 3 mesiace). Rovnako musí dlhodobo podávať stabilné pracovné výkony (pravidelne uzatvárať vlastné obchodné prípady). V takom prípade je možné zamerať sa aj na otvorenie novej realitnej kancelárie Alfa Reality vo Vašom meste.

 

  

 

Po zaslaní Vášho životopisu a motivačného listu na adresu kariera-ZVNC-alfareality.sk si s vybranými uchádzačmi dohodneme termín prvého pohovoru.

V prípade Vašich otázok nás môžete kontaktovať aj vyplnením formulára a následne Vám zašleme požadované informácie.

Želáme Vám správne rozhodnutie a nech je akékoľvek, tak Vám prajeme veľa úspechov vo Vašej novej kariére :)

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info