... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

spokojný klient silvia
spokojný klient silvia
spokojný klient pavol
spokojný klient pavol
spokojný klient silvia 1
spokojný klient silvia 1
spokojný klient pavol 1
spokojný klient pavol 1
Vyhľadávanie ()

ZNÍŽENÁ CENA!! Ponúkame na predaj rodinný dom vhodný aj ako chalupa na víkendový oddych a relax, prípadne aj na celoročné bývanie v obci Jedľové Kostoľany

Cena: 64 900,00 €
Kraj:Nitriansky kraj
Okres:Zlaté Moravce
Obec:Jedľové Kostoľany
Kategória:Domy a vily
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:97 m2
Plocha pozemku:386 m2
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:5101941

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany, okres Zlaté Moravce. Jedľové Kostoľany sú podhorská obec, ležiaca na západnom Slovensku, na južnom svahu Tríbečských vrchov a severných svahoch Pohronského Inovca, na hornom toku riečky Žitavy, vo vzdialenosti 35 km vzdušnou čiarou od krajského mesta Nitra a 12 km severovýchodne od okresného mesta Zlaté Moravce.

Hlavne svojím umiestnením je tento dom ideálnym miestom na únik od pracovných povinnosti a preto je vhodný aj ako víkendová chalupa. Samozrejme svojim komfortom a kompletnou rekonštrukciou spĺňa všetky faktory aj na celoročné bývanie v tichom a kľudnom prostredí Tribečskych hôr.

Rekonštrukcia domu bola robená pre vlastné rodinné využitie, z toho dôvodu nebola pri rekonštrukcii dôležitá cena materiálov, ale ich kvalita. Dom má novú strechu, na mieru robené štýlové drevené okná, či fantastické drevené obitie celej stavby. Vo vnútri nájdete kuchyňu a tri priestranné izby, ktoré poskytujú naozaj dostatok priestoru na spanie aj pre viac ľudí. V kúpeľni je okrem wc a vane aj 120 l elektrický bojler.

Dom stojí na upravenom pozemku s rozlohou 386 m2. Ku konečnej fáze úpravy nádvoria, či prístrešku chýbajú detaily, ktoré sú už na novom majiteľovi. Napríklad je tu dostatok priestoru na plánovanú vírivku, či saunu, prípadne môžete celý priestor ponechať na posedenie s rodinou a s priateľmi.

Priestranný prístrešok na nádvorí má všetko potrebné pre ozajstných gurmánov na letné grilovačky. Je to doslova letná kuchyňa s vlastným čapovacím zariadením na pivo, chladničkou, či sporákom buď na elektrickú platňu alebo plynovú.

Za prístreškom je ešte nádvorie, ktoré môžete využiť napríklad aj ako malú záhradku. Na celý pozemok dohliada kamerový systém. Ak Vás ponuka tohoto domu, či chalupy zaujala, tak jednoznačne odporúčam dohodnúť si obhliadku a ísť si ju pozrieť osobne.

Čo sa týka lokality, tak je naozaj kde sa pozrieť. Najnižší bod tejto obce sa nachádza pred vstupom do dediny pri mlyne pod dedinou. Ak sa vyberiete proti prúdu Žitavy, tak čoskoro natrafíte na  rybníky. Odtiaľ môžete pokračovať smerom na východ, buď po ceste, alebo cez les. Ak dodržíte správny smer, na kopčeku medzi stromami zazriete Živánsku vežu. Pokračujúc priamo na sever od veže, po necelých dvoch kilometroch chôdze prídete k osade Dolné Lúčno a cestou cez ňu ďalej, do mierneho kopčeka, prídete až do Horného Lúčna. Ak tu chvíľku postojíte a obzriete sa za seba, môžete obdivovať široký obzor a panorámu okolitých lesov a lúk.

Odtiaľto sa môžete vybrať smerom k rybníkom Žiare alebo bola by škoda nenavštíviť vrch Skalka a nepoobzerať sa z neho po okolí. Cestou naň prejdete okolo vchodu do jaskyne Horné Lúčno, ktorá má hĺbku cca 16 metrov a v tejto hĺbke ďalších niekoľko desiatok metrov priestorov.

Zo Skalky je možné spustiť sa na hociktorú stranu, napríklad aj smerom na osadu Drienky. Odtiaľ sa môžete rozhodnúť akou trasou ísť, ktorúkoľvek si zvolíte, tak sa môžete tešiť v prípade dobrého počasia na prekrásne výhľady na panorámu tríbečského pohoria, pričom relatívne neďaleko je vidieť zrúcaninu hradu Hrušov a na obzore sa črtá Zobor nad Nitrou, ako aj zrúcanina Gýmeša.

Možnosť kúpy tejto nádhernej chalúpky je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru a to priamo u nás. V prípade Vášho záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať na tel. 0948 969 676 alebo info-ZVNC-alfareality.sk.

Overené a aktuálne ponuky nájdete na http://alfareality.sk/. Pridajte sa k nám aj na FacebookuGoogle+ Youtube.

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:5101941 Vlastníctvo:osobné
Počet miestností:3 Počet kúpeľní:1
Počet kuchýň:1 Počet WC:1
Plocha pozemku:386 m2 Úžitková plocha:97 m2
Zastavaná plocha:97 m2 Podlaha:plávajúca, dlažba
Steny:stierky Kúpeľňa:klasická vaňa
Kuchyňa:kuchynská linka, sporák, chladnička Slnečný:áno
Pekný výhľad:áno Tiché prostredie:áno
Turistika:áno Cykloturistika:áno
Kúrenie:lokálne Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Strecha:Sedlová Prístupová cesta:kamenitá
Vodovod:na pozemku Elektrina:na pozemku
Žumpa:áno Terén:mierne svahovitý

Maklér:

makler
Maklér:Pavol Kakaš
Telefón:0948 969 676
E-mail:info-ZVNC-alfareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky

30.10.2018 - Odovzdanie ďalšieho domu novému majiteľovi

Dnešné odovzdávanie ďalšieho domu jeho novému majiteľovi :) Sme vďační, že sa podieľame na...

viac >

28.09.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

"Ďakujeme pánovi Kakašovi a jeho manželke,za jeho veľkú profesionalitu, trpezlivosť,...

viac >

26.06.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

Ďakujem realitnej kancelárii Alfa Reality SK za poskytnutie profesionálnej služby, čo sa týka...

viac >

19.06.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

Nemám žiadne námietky a som veľmi spokojná s vašimi službami. Veľká ústretovosť, priateľstvo a...

viac >
Pošlite nám vaše info