... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj areál s rozlohou 83 ha, ktorý poskytuje ubytovanie, chov dobytka, chov koní a jeho možnosti využitia sú ešte oveľa väčšie

Cena: 900 000,00 €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Prievidza
Obec:Kľačno
Kategória:Poľnohospodárske objekty
Určenie:
Plocha pozemku:830000 m2
Zastavaná plocha:1180 m2
Vodovod:neuvedené
Elektrina:na pozemku
Energ. certifikát:neuvedené
 
ID inzerátu:5101961

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj zabehnutý ranč alebo osadu s rôznymi možnosťami ďalšieho využitia. Nachádza sa v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ severne nasledujú hrebene Malej Fatry s najvyšším vrchom Kľak. Je to v okrese Prievidza a to priamo nad obcou Kľačno, ktorá je od Prievidze vzdialená 16 km.

Nie je to klasický predaj nehnuteľnosti, ale ide o predaj celej spoločnosti, ktorá je majiteľom hnuteľného aj nehnuteľného majetku. Pokiaľ ide o areál, tak je dôležité poznamenať, že ide o ucelený areál, ktorého rozloha je spolu 83 hektárov. Jednotlivé parcely sú evidované ako zastavané plochy a nádvoria a trvalý trávnatý porast. Niektoré parcely sú aj v spoluvlastníctve s pozemkovým fondom. Na pozemku sú dve studne, jedna je kopaná s hĺbkou cca 10 m a druhá je vŕtaná s hĺbkou 50 m.

Do areálu sa vchádza priamo od hlavnej cesty na konci dediny v smere na Žilinu. Hneď na začiatku za vstupom stojí dvojpodlažný, podpivničený rodinný dom. Povedľa domu vedie cesta ďalej cez celý areál. Tá najdôležitejšia časť sa nachádza približne v jeho strede.

A práve tu sa nachádza hospodárska časť, ktorá pozostáva z novostavby stajne pre kone s deviatimi ustajňovacími boxami, ktoré sú prepojené s maštaľou pre hovädzí dobytok. Kapacita ustajneného hovädzieho dobytku je cca 20 – 25 kusov. Na obidvoch koncoch maštale sú senníky. Rovnako je tu aj poľnohospodársky sklad, ktorý slúži na uskladnenie a zazimovanie strojov a poľnohospodárskej techniky a náradia. Ďalej tu je letná kuchynka s altánkami, z ktorých nie je problém v budúcnosti urobiť aj občerstvenie, prípadne reštauráciu.

Predmetom tohto predaja je teda ako sme spomínali okrem nehnuteľného majetku aj majetok hnuteľný. Ten pozostáva zo zariadení, strojov, áut s prívesmi a dvoch traktorov z toho je jeden nový s čelným nakladačom. A čo sa týka dobytka, tak aktuálne  ide o 21 kusov hovädzieho dobytka plemena charolaise. A bonbónikom hospodárskej časti tohto areálu sú aj tri kone.

Okrem hospodárskej časti areálu je jeho súčasťou aj ubytovacia časť, ktorá sa nachádza rovnako v strede areálu a s celoročnou prevádzkou. Ide o novostavbu drevenice, ktorá je kompletne vybavená a zariadená. 

Pozostáva z jedného apartmánu a zo štyroch izieb. Kapacita spolu je pre 21 ľudí. Samotné ubytovanie je pravidelne navštevované počas celého roka rodinami s deťmi a zaručuje pre všetkých naozajstný zážitok aj s možnosťou jazdy na koňoch.

Vlastniť túto osadu znamená:

- spravovať ucelený pozemok s rozlohou 83 hektárov

- pokračovať v chove hovädzieho dobytka a koní

- starať sa o zabehnutú prevádzku novostavby drevenice, ktorá poskytuje celoročné ubytovanie

- možnosť  využiť vonkajšie altánky a rozšíriť aktivity aj o občerstvenie, prípadne o reštauráciu

- areál sa nachádza priamo v prírode pod Kľakom na trase Prievidza – Žilina, čo poskytuje priestor na rôzne nápady, ktoré sú priam ideálne pre tento areál ako zaujímavé akcie, detské tábory, odychovo relaxačné centrum alebo westernové mestečko.

Ak potrebujete viac informácii alebo najlepšie dohodnúť si reálnu obhliadku, tak ma neváhajte kontaktovať na čísle 0948 969 676 alebo info-ZVNC-alfareality.sk

Vlastnosti ponúkanej nehnuteľnosti:

Číslo zákazky:5101961 Vlastníctvo:firemné
Plocha pozemku:830000 m2 Úžitková plocha:1180 m2
Zastavaná plocha:1180 m2 Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Prístupová cesta:kamenitá Studňa:áno
Elektrina:na pozemku

Maklér:

makler
Maklér:Pavol Kakaš
Telefón:0948 969 676
E-mail:info-ZVNC-alfareality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info