... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

O spoločnosti

 

Realitná spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. vznikla v máji 2012 na základe predchádzajúcich desaťročných skúsenostiach zakladajúcich členov spoločnosti s priamym predajom v oblasti obchodu. Naše pôsobenie je v regióne hornej Nitry a po otvorení našej kancelárie v Partizánskom, sme sa už po krátkej dobe stali najvyhľadávanejšou realitnou kanceláriou v meste.

Na všetky naše prezentované ponuky máme podpísanú platnú Zmluvu o poskytnutí realitných služieb súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti, ktorá je povinná zo zákona č. 102/2014 Z.z. Už od samotného začiatku kladieme najväčší dôraz na kvalitu prezentácie predávanej nehnuteľnosti. Na našich internetových stránkach je možné nájsť vždy iba aktuálne ponuky. Neprezentujeme také ponuky, ktoré nie sú aktuálne a nepodložené zmluvou len preto, aby sme sa považovali patriť k najväčším. Všetky naše ponuky vo všetkých inzerciách sú vždy uvádzané v konečnej predajnej cene. V žiadnom prípade neuvádzame ceny bez našej provízie s naivnou predstavou najlacnejšej ponuky na trhu.

Naši realitní makléri majú uzatvorené desiatky obchodných prípadov a niektorí aj viac, za ktoré sme boli ocenení stovkami referencií spokojných zákazníkov. Všetci naši realitní makléri sú odborne zaškolení a pravidelne preškolovaní za účelom skvalitňovania našich služieb a preto vedia odpovede aj na náročnejšie otázky našich klientov. Pravidelné školenia neustále dopĺňame a aktualizujeme presne podľa toho, ako sa mení realitný trh. Proces aktualizácii systému vzdelávania je integrovaný aj do našej Realitnej Akadémie www.RealEstateAcademy.sk.

Spolupráca pri predaji/prenájme Vašej nehnuteľnosti je možná na NEVÝHRADNEJ alebo VÝHRADNEJ dohode. Konkrétne rozdiely Vám vysvetlí a ďalší postup odporúči náš realitný maklér. Naše ponuky úspešne predávame na základe osvedčeného marketingového plánu, ktorý je rovnako zadefinovaný aj v zmluve o poskytnutí služieb. Závisí samozrejme od druhu spolupráce akú máme medzi sebou dohodnutú.

 

V prípade Výhradnej spolupráce Vám odporúčime a následne po dohode aj zrealizujeme potrebné kroky, ktorými zabezpečíme bezkonkurenčnú výhodu a Váš maximálny komfort:

1) Fotodokumentácia – kvalitne spracované fotografie tvoria spoločne s titulkom a textáciou ponuky najdôležitejšiu časť realitného obchodu v štádiu oslovenia záujemcov.

2) Spracovanie ponuky – s kvalitne spracovanými fotkami je nutné upútať pozornosť záujemcov aj dobrým titulkom a podrobne spracovanou textáciou ponuky, ktorá musí mať rovnako svoju postupnosť. Kvalitnej príprave ponuky venujeme dostatok času.

3) Pôdorys ponuky – v dnešnej doby je už floorplan neodmysliteľnou súčasťou výhradnej ponuky, ktorého úlohou je priblíženie sa záujemcovi a prinútiť ho zamyslieť sa nad dispozíciami nehnuteľnosti. Pokiaľ záujemcovi nehnuteľnosť dispozične nevyhovuje, tak sa o tom dozvie práve prostredníctvom floorplanu skôr, ako na reálnej obhliadke a tým zabránime zbytočnej strate času všetkých zainteresovaných.

4) Inzercia na platených portáloch – prostredníctvom štatistík, ktoré máme spracované na základe našich predajov dnes už vieme, ktoré portále sú najúčelnejšie. Výhradné ponuky inzerujeme predovšetkým na platených portáloch, ako sú www.topreality.sk, www.bazos.sk, www.reality.sk, www.areality.sk, www.nehnutelnosti.sk, a pod. Každá ponuka je pravidelne aktualizovaná.

5) Inzercia na soc. sieťach – formou inzercie na Facebooku alebo Youtube oslovujeme cielenú skupinu ľudí, prostredníctvom ktorých sa môže každá ponuka dostať práve k tomu záujemcovi, ktorý by ju nehľadal na inom mieste. Aj na týchto miestách sú naše ponuky pravidelne aktualizované a v prípade predaja ponuky je okamžite stiahnutá z portálov.

6) Video obhliadka – hodnota prípravy video obhliadky je spolu s výrobou videa v HD kvalite v sume 350 eur, čo je samozrejme v plnej réžii našej realitnej kancelárie. Spracovanie videa je na základe vopred pripravených podkladov s informáciami o interiéry, exteriéry, o lokalite, ukážeme najväčšie výhody a potrebné dostupnosti, napr. autobusová zástavka, škola, škôlka, lekár, lekáreň, prípadne iné potrebné vzdialenosti.

7) Označenie nehnuteľnosti a navigácie – označenie nehnuteľnosti reklamnou plachtou s fotom makléra, ktorý zabezpečuje predaj nehnuteľnosti je v mnohých prípadoch nenahraditeľné a výrazne zvyšuje úspešnosť predaja.

8) Kompletný právny servis – každý obchodný prípad je jedinečný a preto sa o každý obchod postaráme s absolútnou zodpovednosťou a to prostredníctvom nášho zmluvného právnika, ktorý sa aj priamo zaoberá realitným právom. V rámci právneho servisu, ktorý je rovnako v našej réžii a ktorého konečná hodnota je 600 eur Vám poskytneme:

– Zmluva o poskytnutí realitných služieb súvisiacich s prevodom nehnuteľnosti – podstatou je spokojnosť pre obidve strany, celá dohoda je jasne zadefinovaná do zmluvy, samozrejmosťou je možnosť zákonného odstúpenia od tejto zmluvy zo strany predávajúceho. Tento formulár je súčasťou písomnej dohody.

– Zápisnica o vykonaní obhliadky – každý potencionálny záujemca ktorý navštívi Vašu nehnuteľnosť je povinný preukázať sa občianskym preukazom, z ktorého údaje zaznamenáme do zápisnice o obhliadke, do ktorej sa nám následne záujemca podpíše. Aj týmto spôsobom sa chránime pred možnými podvodníkmi a špekulantmi.

– Rezervačná zmluva – vážny záujemca o kúpu je povinný podpísať zmluvu o rezervácii nehnuteľnosti, pri ktorej je povinný vložiť rezervačný poplatok

– Vypracovanie Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve alebo Kúpnu zmluvu

– Vypracovanie Návrhu na vklad do katastra

– Úhrada u notára za overenie podpisov

– Úhrada 66 eur kolok na katastrálny odbor Okresného úradu

– Odovzdanie potrebnej dokumentácie na príslušný Okresný úrad

– Sledovanie prepisu nehnuteľnosti

9) Poskytneme priestory – samozrejmosťou je, že prípadné dojednanie podmienok zmluvy s právnikom, podpisy potrebných dokumentov, dojednania záležitosti s druhou stranou, ako je preberací protokol, dohoda o odovzdaní nehnuteľnosti, dohoda o vysťahovaní alebo sťahovaní a pod. budú vykonané v našej kancelárii na príslušnej pobočke. Pokiaľ vo Vašom meste nemáme kanceláriu a budeme Vám zastrešovať realitný obchod, tak zabezpečíme priestory s potrebným súkromím na vykonanie spomínaných neodkladných záležitosti.

10) Preberací protokol – tento dokument zabezpečuje odovzdanie nehnuteľnosti novému majiteľovi a prehlásenie všetkých energií tak, aby ste už vy nemuseli nikam chodiť.

 

Sledujte nás a pripojte sa k nám ...

                                                             

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info