... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

Povedali o nás naši klienti

" S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní. Výborný prístup zo strany pani maklérky aj kupujúcich. Odporúčam služby tejto kancelárie na 100%. "

23. 05. 2019  Roman Matkovčík, Ješková Ves, okres Partizánske

 

"Ďakujeme pánovi Kakašovi a jeho manželke,za jeho veľkú profesionalitu, trpezlivosť, flexibilitu a výborný prístup ku klientom. Je to veľký profesionál, ktorý vie čo robí a ďakujeme za všetko, odporúčam všetkým, ktorí potrebujú predať alebo kúpiť akékoľvek nehnuteľnosti. Človek na správnom mieste." 

28. 09. 2018  Veronika Mihalková, Bratislava

 

“ Ďakujem realitnej kancelárii Alfa Reality SK za poskytnutie profesionálnej služby, čo sa týka predaja a následnej kúpy bytu."

26. 06. 2018  Ľudmila Veisová, Partizánske

 

“ Nemám žiadne námietky a som veľmi spokojná s vašimi službami. Veľká ústretovosť, priateľstvo a ochota pomôcť a poradiť. Som rada, že som spolupracovala práve s vami a konkrétne s p. Kakašom. Ďakujem."

19. 06. 2018  Slavka Hačková, Partizánske

 

" Ďakujem pani Silvii za trpezlivosť pri predaji rodinného domu vo Veľkom Klíži. Bol som veľmi spokojný s Vašou prácou, za ktorú Vám pekne ďakujem. "

06. 06. 2018  Pavol Kňaze, Ješková Ves, okr. Partizánske

 

“ Bola som veľmi spokojná s prácou Alfa Reality SK. Budem určite odporúčať."

05. 06. 2018  Bc. Tatiana Lenka Lattová, Snina

 

“ So službami realitnej kancelárie Alfa Reality SK sme boli veľmi spokojní za ich profesionálny prístup k nám. Osobne by sme sa chceli poďakovať pánovi Kakašovi, ktorý je absolútny profesionál vo svojom obore. Bol veľmi milý a ochotný nám vo všetkom poradiť a pomôcť. Určite Vás budeme odporúčať ďalším ľuďom, ktorým môže Vaša práca ulahčiť splniť si sen o bývaní. ”

03. 04. 2018  Gabriela Bielichová, Čereňany

 

" S poskytnutými službami pani Silvie sme nadmieru spokojní. Aktivita a príjemná komunikácia prispeli k úspešnému výsledku a vyriešeniu situácie. Ďakujeme!! "

17. 01. 2018  Viktória Kopaczová, Klátová Nová Ves, okr. Partizánske

 

“ S prácou realitnej kancelárie Alfa Reality SK sme boli veľmi spokojní. Hlavne s rýchlym jednaním a ochotou pána Pavla Kakaša. ”

27. 11. 2017  Ing. Dušan Mamojka a Mária Mamojková, Handlová

 

“ Na úvod by sme sa chceli poďakovať za Vaše poskytnuté služby. Vďaka Vám = vašej realitnej kancelárii máme náš vysnívaný domček. Celkovo sme veľmi spokojní. Milá komunikácia, milí ľudia, super spolupráca. Určite budeme odporúčať ❤ ”

18. 09. 2017  Lenka Jančovičová a Matúš Mentel, Partizánske

 

“ Odkedy som spoznal vašu realitnú kanceláriu Alfa Reality, tak som veľmi spokojný. P. Kakaša a p. Kakašová sú veľmi príjemní a obetaví ľudia. Už dávno som hľadal realitnú kanceláriu s takýmito referenciami. Keby som o nich vedel, tak by som sa na nich obrátil už dávnejšie. Ak môžem tak aspoň týmto spôsobom sa im chcem poďakovať za všetko čo pre mňa urobili a týmto im aj ďakujem. Udeľujem v tomto liste realitnej kancelárii Alfa Reality SK päť HVIEZDIČIEK!! Ešte raz ďakujem a s pozdravom zostáva spokojný klient Dušan Kurpaš. ”

09. 09. 2017  Dušan Kurpaš, Handlová

 

“ Realitná kancelária ALFA REALITY SK je naozaj jedna seriózna kancelária, ktorá sa o svojich klientov naozaj stará. Bol som veľmi spokojný s predajom môjho bytu, všetko prebehlo seriózne a v poriadku. Pán Kakaš má k svojim klientom veľmi milý prístup. Veľmi pekne ďakujem!! ”

04. 09. 2017  Jozef Reichmann, Handlová

 

" Sme veľmi spokojní za rýchle a kvalitné poskytovanie informovanosti a príjemné vystupovanie, komunikáciu a seriózny prístup. Prajeme vám veľa úspechov :) "

24. 08. 2017   Alica Hudecová, Partizánske

 

" S pani Kakašovou sme boli veľmi spokojní, komunikácia bola veľmi dobrá, všetko bolo vybavené v dohodnutých termínoch. "

18. 08. 2017   Radoslav Olach, Partizánske

 

"Tak na začiatok sa chcem poďakovať pani Silvii z realitnej kancelárie Alfa Reality SK za služby, ktoré pre nás spravila a vykonala. Sme spokojní a určite keď niečo bude na predaj budeme odporúčať len Vašu realitku. Tak ďakujeme ešte raz."

21. 07. 2017   Milan Gondáš, Partizánske

 

"Maximálna spokojnosť s pani Silviou z realitnej kancelárie Alfa Reality SK. Oceňujem hlavne prístup ku klientovi a právny servis. Prajem veľa úspechov a spokojných klientov."

06. 07. 2017   Juraj Bogár, Partizánske

 

“So službami pána Kakaša som bol spokojný. Obchod prebehol rýchlo a bez problémov. Môžem odporučiť.”

25. 05. 2017  Vladimír Antalík, Partizánske

 

" Som veľmi spokojný s Vašou prácou v realitnej kancelárii. Všetky služby boli rýchle a komfortné. Jednanie profesionálne a príjemné. "

22. 04. 2017   Marian Urík, Partizánske

 

" Som spokojná s prácou pani Silvie Kakašovej. Veľmi nám pomohla. Všetko bolo super a bola veľmi ochotná. "

03. 04. 2017   Mária Kotlárová, Partizánske

 

" Vyjadrujem veľkú spokojnosť, od prvého stretnutia 100% profesionálny servis, prístup aj rýchlosť. "

03. 04. 2017   Jana Jamrichová, Partizánske

 

" Veľká vďaka pani Silvii z Alfa Reality SK. Táto realitka je naprosto famózna. Som veľmi spokojná s tým ako nám bolo všetko vysvetlené. Naozaj veľmi príjemná spolupráca. "

29. 03. 2017   Petra Bogárová, Partizánske

 

" Chcela by som vyjadriť poďakovanie realitnej kancelárii Alfa Reality SK, osobitne p. Silvii Kakašovej za pozitívny prístup k predaju môjho poldomku. Postup a vedenie predaja sa vyznačovalo profesionalitou, taktom a serióznosťou k obidvom zmluvným stranám. Svojou prácou a prístupom k nej robí dobré meno celej spoločnosti a budeme ju ďalej len odporúčať. "

10. 01. 2017   Ivana Korcová, Partizánske

 

“ S prácou pána Kakaša som bola veľmi spokojná. Dom ktorý som predávala som predávala dlhé, dlhé roky, nakoniec som sa rozhodla pre exkluzívnu spoluprácu s pánom Kakašom, ktorý mi vyšiel so všetkým v ústrety. Zabezpečil úpravu pozemku, úpravu interiéru a výrobu schodov do domu, aby bol lepší prístup. Veľmi ma to prekvapilo, lebo dovtedy mi podobné služby nikto neposkytol. Som veľmi rada, že som sa vtedy rozhodla pre spoluprácu práve s pánom Kakašom. Veľmi si ho vážim za prácu, ktorú vykonáva a nebyť jeho, tak si myslím, že môj dom by do dnešnej doby ešte stále nebol predaný. ”

Poztite si aj ako video referenciu https://www.youtube.com/watch?v=ZN3pVU98mY8.

16. 12. 2016  Libuša Bokorová, Handlová

 

" Ďakujem realitnej kancelárií Alfa Reality SK za spoluprácu pri kúpe bytu v meste Partizánske. K maklérke pani Silvii vyjadrujem svoju spokojnosť a vďaku za informovanosť. "

10. 12. 2016   Ján Greguš, Partizánske

 

" So službami Alfa Reality SK s.r.o. som bol veľmi spokojný. Všetky potrebné náležitosti k prepisu parciel typu E, boli vybavené podľa mojich predstáv. Pán Kakaš ma vždy informoval o veciach nutných k vybaveniu. Služby Alfa Reality hodnotím veľmi dobre. “

01. 12. 2016  Jakub Faktor, Žilina

 

" S realitnou kanceláriou Alfa Reality SK s.r.o. som bola veľmi spokojná a hlavne so Silviou Kakašovou, ktorá je veľmi príjemná, pohodová, flexibilná, skrátka najlepšia z okolia. Veľká vďaka a odporúčam každému. Skutočne nadštandardný prístup ku klientovi. Veľmi pekne ďakujem za čas, energiu a nervy, ktorých nebolo málo :), a ktoré ste nám venovali. Želám Vám veľa spokojných klientov a veľa úspechov. CMUK "

15. 11. 2016   Michaela Žemlová, Malé Uherce, okr. Partizánske

 

" Služby spoločnosti Alfa Reality a pána Kakaša hodnotím veľmi pozitívne. Ďakujem mu za ústretové a korektné jednanie na odbornej úrovni. 100% SPOKOJNOSŤ.“

14. 11. 2016   Gabriela Kucmanová, Prievidza

 

"Bola som veľmi spokojná s prácou p. Kakaša. Mal veľmi dobrý prístup a vždy sa zachoval ako profesionál. Ďakujem veľmi pekne."

11. 11. 2016   Anna Halásová, Prievidza

 

" Napriek mnohým prekážkam to p. Kakašová nevzdávala a úspešne s nami dotiahla predaj nehnuteľnosti v Návojovciach. Ďakujem. "

02. 11. 2016   Zuzana Samuheľová, Žilina

 

" So službami p. Silvii sme nadmieru spokojní, či už teda so službami alebo s prístupom ku klientovi. Veľká vďaka za všetku ochotu, profesionalitu, rýchlosť a samozrejme prístup. "

27. 10. 2016   Jozef Dzian, Partizánske

 

" S Vašimi službami p. Kakaš sme veľmi spokojní. Jednali ste s nami rýchlo a za to sme Vám veľmi, veľmi vďační. Ďakujeme Vám veľmi pekne!! "

26. 10. 2016   Petra Svatková, Prievidza

 

" S prácou realitnej kancelárie a prístupom p. Pavla Kakaša sme boli veľmi spokojní. "

25. 10. 2016   Michaela Sekerešová, Prievidza

 

" Neskutočne veľká vďaka spoločnosti Alfa Reality. Hlavne pani Silvii za jej ochotu, profesionalitu a samozrejme aj za príjemný ľudský prístup. Taktiež by sme radi poďakovali za jej prístup pri neočakávanej komplikácií zo strany banky, okamžite našla vhodné riešenie a nakoniec bolo všetko v poriadku. Bola ochotná, stále nás usmerňovala, spolupráca s ňou bola na vysokej úrovni. Želáme veľa pracovných úspechov a mnoho ďalších spokojných klientov. " 

11. 10. 2016   Jana Blahová a Daniel Pivarči, Partizánske

 

" S relitným maklérom s pánom Kakašom som bola nadmieru spokojná. Od začiatku ako sme mu zavolali, keď sme si našli byt hneď sa nám venoval, bol ochotný hneď nám byt ukázať. Dohodli sme sa aj na druhej obhliadke bytu, nakoľko byt sme súrne potrebovali, so všetkým nám vždy vyhovel, z toho dôvodu nemám žiadné námietky a každému vrelo odporúčam spojiť sa s realitnou kanceláriou Alfa Reality. Ďakujeéééééém. " 

23. 09. 2016   Iveta Žigová, Kanianka

 

" S pani Silviou z realitnej kancelárie Alfa Reality som veľmi spokojná. Veľmi mi pomohla, či už po profesionálnej stránke, tak aj jej milým prístupom a zodpovednosťou. K našej spolupráci nemám žiadné výhrady. " 

21. 09. 2016   Mariana Sunegová, Partizánske

 

" Boli sme mimoriadne spokojní s prácou realitnej kancelárie. Aj pri ďalšom predaji, prípadne prenájme našej nehnuteľnosti sa veľmi radi obrátime na p. Kakaša a spoločnosť Alfa Reality SK. Ďakujeme! " 

04. 08. 2016   rod. Hepnerová, Kanianka

 

" Veľmi dobrá spolupráca. P. Kakašová bola ústretová a ochotná. Veľká spokojnosť so službami realitnej kancelárie Alfa Reality. " 

02. 08. 2016   Jana Školková, Veľké Uherce

 

" Boli sme maximálne spokojní s prácou realitného makléra Denisa Szentkirályiho. "

       27. 01. 2016   Ján Lacko, Handlová

 

" Som veľmi spokojná s jednaním pána Szentkiralyiho, pravideľne ma informoval a jednal veľmi promptne. Má veľmi príjemné vystupovanie. "

       16. 01. 2016   Tamara Murková, Handlová

 

" S prácou p. Kakaša som bol veľmi spokojný. Odporúčim určite ďalej !!!! "

       03. 12. 2015   Peter Bialeš, Kamenec pod Vtáčnikom

 

" Bola som s prístupom p. Danákovej pri predaji nehnuteľnosti spokojná, príjemný prístup aj priebeh a komunikácia až do uzatvorenia obchodu. "

       11. 11. 2015   Renáta Husárová, Veľké Uherce

 

" Bola som spokojná za prístup a služby pani Danákovej, ďakujem za jej milú a príjmenú spoluprácu. "

       11. 11. 2015   Zdenka Szabová, Partizánske

 

" Ďakujem za spoluprácu, som maximálne spokojná. Pomohli ste mi kúpiť, prenajať aj predať nehnuteľnosť a to veľmi dobre, v krátkom čase a k spokojnosti všetkých zúčastnených strán. Prajem Vám veľa ďalších úspechov a veľa predaných realít.

PS: Zaslúžite si to !! "

       06. 11. 2015   Zuzana Durzová, Veľká Čausa, okr. Prievidza

 

             

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info