... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Realitná akadémia Alfa Reality SK
Realitná akadémia Alfa Reality SK
Bavte sa prácou, tak ako my
Bavte sa prácou, tak ako my
Nové trendy v realitnom podnikaní
Nové trendy v realitnom podnikaní
Vyhľadávanie ()

3. krok - Rezervácia nehnuteľnosti

 

Pokiaľ si záujemca o kúpu nehnuteľnosti, resp. prenájom nehnuteľnosti definitívne vybral z ponuky spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o., je potrebný podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku, aby sme mohli pristúpiť k vypracovaniu zmlúv potrebných k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti, resp. nájomnej zmluvy. Až po úhrade rezervačného poplatku je konkrétna nehnuteľnosti definitívne rezervovaná po dobu rezervácie bližšie špecifikovanej v rezervačnej zmluve. Táto nehnuteľnosť už nebude ďalej ponúkaná zo strany našej realitnej kancelárie a ani majiteľa nehnuteľnosti.

 

Čo je dôležité, aby ste vedeli pri podpise rezervačnej zmluvy?

- záujemca o kúpu nehnuteľnosti podpisuje rezervačnú zmluvu s maklérom Alfa Reality SK s.r.o., pokiaľ sa maklér preukáže platnou písomnou plnou mocou vydanou vedením spoločnosti.

- rezervačný poplatok sa vkladá výlučne na účet spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o., ktorý je uvedený v rezervačnej zmluve, alebo do rúk kompetentného zástupcu našej spoločnosti, ktorý sa musí kupujúcemu preukázať plnou mocou k preberaniu hotovosti.

- prijatie rezervačného poplatku v hotovosti potvrdí zástupca spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. príjmovým dokladom, kde bude razítko spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. a podpis splnomocneného makléra tejto spoločnosti.

- pokiaľ je rezervačný poplatok alebo jeho časť hradený priamym vkladom v banke, alebo bankovým prevodom na účet, tak vždy len na číslo účtu spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. - 5031078815/0900, vedený v SLSP, a.s. Úhrada na iný ako spomínaný účet nebude považovaná za splnenie záväzku uhradenia rezervačného poplatku.

- klient, ktorý uhradí rezervačný poplatok bude najneskôr do troch pracovných dní od podpisu rezervačnej zmluvy upozornený, že jeho úhrada bola zaevidovaná a rovnako došlo k zaevidovaniu rezervačnej zmluvy právnym oddelením Alfa Reality SK s.r.o. Klient bude upozornený emailovou informáciu na adresu, ktorú uviedol v podpísanej rezervačnej zmluve. Spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. žiada svojich klientov, aby v prípade, že neobdržia emailom informáciu o zaevidovaní rezervačného poplatku kontaktovali vedenie spoločnosti na adresu alfa-ZVNC-alfareality.sk.

- následne právne oddelenie spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. vypracuje všetky potrebné zmluvy potrebné k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti v termíne aký bol dojednaný v zaevidovanej rezervačnej zmluve.

 

Sledujte nás a pripojte sa k nám ...

Novinky

19.10.2017 - najnovšia referencia spokojného klienta

S realitami a osobne s pani Dvončovou sme boli spokojní. Veľmi milá, ochotná a ústretová pani....

viac >

18.10.2017 - najnovšia referencia spokojného klienta

S Vašimi službami som bola veľmi spokojná. Pani Dvončová je veľmi milá. Iveta Bližniaková,...

viac >

04.10.2017 - najnovšia video obhliadka

Ponúkame na predaj s okamžitou možnosťou odkúpenia zabehnutú aktívnu prevádzku drogérie so...

viac >

26.09.2017 - najnovšia video obhliadka

Kúpte si kaviareň ako rodinný podnik, pozrite si video obhliadku kaviarne, ktorá je na predaj v...

viac >

18.09.2017 - najnovšia referencia spokojného klienta

Na úvod by sme sa chceli poďakovať za Vaše poskytnuté služby. Vďaka Vám = vašej realitnej...

viac >
Pošlite nám vaše info