... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs. dane 2018
Referencia spokojného klienta
Reality vs. dane 2018
Referencia spokojného klienta
Vyhľadávanie ()

3. krok - Rezervácia nehnuteľnosti

 

Pokiaľ si záujemca o kúpu nehnuteľnosti, resp. prenájom nehnuteľnosti definitívne vybral z ponuky spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o., je potrebný podpis rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku, aby sme mohli pristúpiť k vypracovaniu zmlúv potrebných k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti, resp. nájomnej zmluvy. Až po úhrade rezervačného poplatku je konkrétna nehnuteľnosti definitívne rezervovaná po dobu rezervácie bližšie špecifikovanej v rezervačnej zmluve. Táto nehnuteľnosť už nebude ďalej ponúkaná zo strany našej realitnej kancelárie a ani majiteľa nehnuteľnosti.

 

Čo je dôležité, aby ste vedeli pri podpise rezervačnej zmluvy?

- záujemca o kúpu nehnuteľnosti podpisuje rezervačnú zmluvu s maklérom Alfa Reality SK s.r.o., pokiaľ sa maklér preukáže platnou písomnou plnou mocou vydanou vedením spoločnosti.

- rezervačný poplatok sa vkladá výlučne na účet spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o., ktorý je uvedený v rezervačnej zmluve, alebo do rúk kompetentného zástupcu našej spoločnosti, ktorý sa musí kupujúcemu preukázať plnou mocou k preberaniu hotovosti.

- prijatie rezervačného poplatku v hotovosti potvrdí zástupca spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. príjmovým dokladom, kde bude razítko spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. a podpis splnomocneného makléra tejto spoločnosti.

- pokiaľ je rezervačný poplatok alebo jeho časť hradený priamym vkladom v banke, alebo bankovým prevodom na účet, tak vždy len na číslo účtu spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. - 5031078815/0900, vedený v SLSP, a.s. Úhrada na iný ako spomínaný účet nebude považovaná za splnenie záväzku uhradenia rezervačného poplatku.

- klient, ktorý uhradí rezervačný poplatok bude najneskôr do troch pracovných dní od podpisu rezervačnej zmluvy upozornený, že jeho úhrada bola zaevidovaná a rovnako došlo k zaevidovaniu rezervačnej zmluvy právnym oddelením Alfa Reality SK s.r.o. Klient bude upozornený emailovou informáciu na adresu, ktorú uviedol v podpísanej rezervačnej zmluve. Spoločnosť Alfa Reality SK s.r.o. žiada svojich klientov, aby v prípade, že neobdržia emailom informáciu o zaevidovaní rezervačného poplatku kontaktovali vedenie spoločnosti na adresu alfa-ZVNC-alfareality.sk.

- následne právne oddelenie spoločnosti Alfa Reality SK s.r.o. vypracuje všetky potrebné zmluvy potrebné k prevodu vlastníctva nehnuteľnosti v termíne aký bol dojednaný v zaevidovanej rezervačnej zmluve.

 

Sledujte nás a pripojte sa k nám ...

Novinky

08.02.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

Ďakujem veľmi pekne za veľmi milú a ochotnú spoluprácu s pani Dvončovou. Som veľmi spokojná a...

viac >

01.02.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

So službami Alfa Reality SK sme boli veľmi spokojní. Pani Dvončová bola vždy ochotná poradiť a...

viac >

25.01.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

So sprostredkovaním predaja a následnej kúpi bytu som bola so službami vašej realitnej maklérky...

viac >

19.01.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

S prácou a prístupom pani Dvončovej som bola mimoriadne spokojná. Všetko prebehlo podľa dohody....

viac >

17.01.2018 - najnovšia referencia spokojného klienta

S poskytnutými službami pani Silvie sme nadmieru spokojní. Aktivita a príjemná komunikácia...

viac >
Pošlite nám vaše info