... najlepšia voľba v realitách

Alfa Reality - realitná kancelária

Reality vs dane 2020
Vyhľadávanie ()

Služba kupujúcim "Realitný asistent"

 

Uvažujete nad kúpou nehnuteľnosti a nevyznáte sa v množstvách ponúk na realitných portáloch a v ponukách realitných kancelárii sa strácate? Ste časovo zaneprázdnený až natoľko, že nemôžete obehať desiatky ponúk s desiatkami realitných maklérov? Presne práve preto máme pre Vás službu "Realitny Asistent".

Využitím našej služby získate od nás Vášho osobného realitného makléra, ktorý sa postará o všetky Vaše požiadavky a rovnako aj Vaše pohodlie. Najčastejšie je naša služba využívaná po dobu troch mesiacov, počas ktorých Vám náš makér pravidelne vyselektuje z realitných ponúk také, ktoré ste si zadali podľa Vašich kritérii. Spoluprácou získate množstvo výhod, napr. informácie o cenovo najvýhodnejších ponukách v danom regióne podľa Vašich kritérii dostanete ako prvý, kontaktujete sa výlučne len s jedným maklérom, nemusíte chodiť na desiatky obhliadok, urobí to za Vás náš maklér a dodá Vám podrobnú fotodokumentáciu a podrobne zdokumentovanú nehnuteľnosť formou virtuálnej prezentácie.

Podrobnejšie informácie získate pri osobnom stretnutí, kde si dohodneme aj podmienky ohľadom písomnej dohody. Pri realitnom obchode je maklér platený z peňazí kupujúceho, ale v tomto prípade Váš osobný maklér pracuje výlučne pre Vás a nie pre predávajúceho, čo znamená že jeho odmena z Vašich rúk je teraz plnohodnotne zaslúžená.

 

Sledujte nás a pripojte sa k nám ...

Novinky

23.05.2019 - Najnovšia referencia spokojného klienta

"S predajom nášho domu aj s celou dokumentáciou ohľadom kúpy sme boli maximálne spokojní....

viac >

30.04.2019 - Robí nám radosť robiť radosť

Nového majiteľa sme opäť našli v rýchlom termíne a pôvodným majiteľom sme zase vyhoveli novým...

viac >

19.04.2019 - Ďalšie domy odovzdané novým majiteľom

Dnes opäť odovzdané dva domčeky novým majiteľom :) Ďakujeme za dôveru a prajeme krásne prežitie...

viac >

20.03.2019 - Ucelený ranč s ubytovaním v katastri Kľačno

Ranč sa nachádza nad obcou Kľačno v okrese Prievidza, v oblasti Hornonitrianskej kotliny odkiaľ...

viac >
Pošlite nám vaše info